• تجهیزات هوشمند کهربا:

  اولین مجری تخصصی سیستم های کنترل تردد در جنوب ایران

 • امنیت را از ما بخواهید!

  تجهیزات هوشمند کهربا مرکز فروش انواع قفل های اثر انگشتی در شیراز

 • دستگیره های هوشمند(رمزی-کارتی-اثر انگشتی) در شیراز

 • :DAHUA

  دومین برند برتر سیستم امنیتی دنیا

 • Access Control By Dahua Security Services

  تجهیزات هوشمند کهربا نمایندگی برند DAHUA در فارس

خدمــات ما

شرکت تجهیزات هوشمند کهربا

شرکت تجهیزات هوشمند کهربا از سال 1387 فعالیت خود را در عرصه تکنولوژی و فناوری در پارک علم و فناوری شیراز آغاز نمود و پس از سال ها تحقیق و فعالیت در بخش تخصصی برق، در سال 1392 با ثبت رسمی خود به شماره ثبت 37853 با اجرای پروژه های متعدد در زمینه هوشمند سازی ساختمان ،سیستم های حفاظتی و نظارتی، درب های برقی، اعلام حریق، شبکه و در نهایت با ثبت اختراع و ثبت برند "کهربا" بر روی دستگاه کنترل تردد فعالیت اصلی خود را به عنوان اولین شرکت مجری تخصصی سیستم های کنترل تردد در شیراز؛ ادامه داد. تجهیزات هوشمند کهربا دارای نمایندگی انحصاری سیستم های کنترل تردد DAHUA (قفل دیجیتال رمزی-کارتی-اثر انگشتی) در شیراز و جنوب ایران و نمایندگی سیستم هوشمند TIS در ایران میباشد و مفتخر است درطی این چند سال، خدمات شایسته ای را در ارتقای کیفیت، امنیت و آرامش به هموطنان عزیزمان ارائه نماید. امید بر آن داریم که در مسیر همگام شدن با جهانی مدرن بستری مناسب برای این تکنولوژی فراهم شود تا بتوانیم با ارائه خدمات مدرن در زمینه ی تجهیزات هوشمند (قفل باز کن های رمزی-کارتی-اثرانگشتی)، "آسایش را در سایه امنیت" برای شما عزیزان به وجود آوریم و با حمایت شما از این تمدن کهن برای نسل آینده حفاظت کنیم چرا که ایران و ایرانی لایق بهترین و نیک ترین هاست.

رزومه ها
مقالات مرتبط

کنترل تردد چیست؟

کنترل تردد یا کنترل دسترسی و یا اکسس به لاتین ACCESS CONTROL  به معنی مجوز ورود یا عدم ورود یک شخص یا گروهی طبق زمانبدی مشخصی از یک مانع فیزیکی مانند درب و یا گذرگاه و مانع غیر فیزیکی مانند گذرگاه نوری می باشد.

خانه هوشمند چیست؟

خانه هوشمند به خانه‌اي گفته مي‌شود كه ساكنين آن امكان تنظيم و كنترل تجهيزات الكترونيكي منزل خود را از راه دور و نزديك داشته باشند و نيز بتوانند برنامه‌هاي مختلف و سناريو‌هاي متنوعي را براي آن تجهيزات تعريف و اجرا نمايند.

اتوماسیون کنترل تردد

اتوماسیون کنترل تردد یک مجموعه جامع اتوماسیون حفاظتی و کنترلی می باشد که از مدل های مختلفی با امکانات ویژه استفاده شده است. سیستم کنترل تردد به شما کمک میکند تا سهولت در ورود و خروج را تجربه کنید و در صورت نیاز تردد پرسنل را در محل کار و یا هر جای با اهمیت دیگر را چک کنید.

آرشــیو مقالات
مشــتریان ما

چــرا تجــهیزات هوشــمند کهــربا؟؟؟

پشتیبانی 24 ساعته

متخصصان ماهر و حرفه ای

تضمین کیفیت و قیمت